VIVIDE THERAPY S.R.O.

O nás

Naším posláním je dovážet do České republiky přírodní produkty s lékařsky testovanými účinky.

Naše produkty jsou určeny všem, kteří se zajímají o zdravý životní styl a jsou v souladu s přírodou. Oblíbené jsou i odborníky ve zdravotnictví, především lékaři a dobrovolníky v sociálních službách.
Green harmony

Kvalitní certifikované produkty z Asie, Evropy a Česka

 

Vivide je česká firma, která se zaměřuje na farmaceuticko – dermatologické produkty. Ty jsou velmi úzce provázané a vzájemně se doplňují. Lidé si začali uvědomovat a vzdělávat se o tom, co všechno na svou pleť, tělo a vlasy nanáší. V dnešní době obvykle člověk přijde denně do kontaktu až se stovkami látek, proto je nezbytně nutné pečlivě vybírat jen takové produkty, které zdraví a tělu prospívají.

Co děláme?

Značka Vivide vytváří kvalitní certifikované produkty a dováží jen výběrové materiály z Asie, Evropy a České republiky. Zároveň obohacuje své výrobky o čistě přírodní látky, které mají vědecky prokázané léčivé účinky na zdraví. Škála produktů obsahuje krémy na tělo a obličej, doplňky stravy a také produkty vhodné pro zdravotnictví.

Produkty pro zdravý životní styl se zabýváme od roku 2009, kdy jsme ve spolupráci s americkou firmou otevřeli první showroom. Zdravý životní styl a produkty z přírodního bohatství nás přivedly nakonec v roce 2018 k založení firmy Vivide. Rozhodli jsme se dovážet do České republiky produkty s vědecky prokázanými léčivými účinky na zdraví. V roce 2021 firma prošla rebrandingem na Vivide therapy, s.r.o. Naše produkty si postupně oblíbili lékaři a dobrovolníci v sociálních službách.

  • Náš první produkt, balzám s aloe vera, jsme začali dovážet od česko-řeckého dodavatele Balzamis Apotheke, s.r.o. Zanedlouho jsme uvedli na trh celou sérii produktů s aloe vera.
  • V roce 2018 jsme také navštívili krásy Asie a dovezli divoce rostoucí zelené čaje, které se staly základem pro naši druhou sérii produktů s extrakty z této blahodárné rostliny.
  • V roce 2020 jsme započali sérii doplňků stravy fitamin.
  • V roce 2021 jsme se rozhodli svým klientům přinést vyšší kvalitu produktů a stali jsme se výrobci vlastních extraktů.

Kdo stojí za značkou Vivide?

Zakladatelé Mgr. Jindřich Vobořil, Pg.Dip. a Tung Nguyen Manh

 

Zakladatelé Vivide Therapy, s.r.o. se potkali v roce 2018, kdy se společně spojili a dali možnost vzniknout nové vizi. Mgr. Jindřich Vobořil, Pg.Dip. je přední český odborník na problematiku lékařského využití konopí. Jako ředitel sekce protidrogové politiky a sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky připravoval pro Českou republiku první zákon regulující využití konopí. Se svými více než dvacetiletými zkušenostmi ve zdravotnických a sociálních službách se rozhodl začít lékařsky testovat produkty z konopí. 

Po boku stojí další inspirativní člověk, Tung Nguyen Manh, s letitými zkušenostmi v podnikání a řadě zajímavých projektů. Zájem o zdraví již pramenilo z vlastního dětství, kdy se dlouhodobě věnoval sportu a dlouhá léta si díky němu udržoval zdravý životní styl. Své poznatky také přenesl i do podnikání, kde se zabýval převážně zdravou výživou. V návaznosti na spolupráci s tehdejší německou firmou se začal zajímat právě o aloe vera, u které zjistil její mnohočetné léčivé účinky. Později při procestování do východní Asie objevil od místních obyvatel zázračné léčivé účinky, které v sobě skrývá zelený čaj.

Naše začátky

Naše první kroky sahají do roku 2009, kdy jsme se zabývali produkty určené pro zdravý životní styl. Téhož roku jsme v rámci spolupráce s americkou firmou otevřeli náš první showroom v Praze. Neutuchající velký zájem o zdravý životní styl a produkty čistě z přírodních surovin nás nakonec přivedl v roce 2018 k založení firmy Vivide. Naším prvním produktem, balzám na rty s Aloe vera, jsme na zakázku distribuovali od česko-řeckého výrobce Balzamis Apotheke. Zanedlouho jsme uvedli na trh také celou sérii produktů s Aloe vera. Od roku 2018 jsme také objevili a dovezli z Asie divoce rostoucí zelené čaje, které se staly základem pro naši další produktovou řadu s extrakty z této blahodárné rostliny. O dva roky později, v roce 2020, jsme spustili novou řadu doplňků stravy Fitamin. Rok 2021 byl pro nás rokem revolučním, kdy značka prošla zcela novou úpravou komunikace a webových stránek. Také jsme se zaměřili na zlepšení kvality produktů a stali jsme se tak výrobci vlastních extraktů.

Kvalita

Abychom si udrželi vysokou kvalitu, naše produkty probíhají kontrolou bezpečnosti podle platných evropských legislativ, a to paní inženýrkou Lenkou Průšovou, certifikovanou hodnotitelkou Evropské Unie. Dodržení stanovených norem k zachování nejvyšší kvality zásadně má vliv i náš osobní dohled a kontrola nad výrobou a zpracování produktů, kde se podílíme i na fázi testování, výzkumu a vývoje. Více se můžete dozvědět v našem výzkumu a vývoji.

Suroviny

Chceme zajistit a přinést nejvyšší kvalitu produktů, a proto suroviny dovážíme z celého světa, a to především z Asie, Evropy a České republiky. Abychom si udrželi tuto nekompromisní kvalitu, tak jsme se stali výrobci vlastních extraktů. Dohlížíme na nejvhodnější sběr a dbáme na šetrné zpracování všech zelených rostlin a bylinek. Naše produkty jsou také striktně bez parabenů, ropných derivátů SLS a umělých aromat.

Filozofie

Vie. Vitalité. Desirer.

Život. Vitalita. Touha – to jsou základní kameny naší značky. Spojení vědy a přírody. Vycházíme z myšlenky, že spojením léčivé síly přírody a vysoké účinnosti produktů, jdou ruku v ruce, a proto Vivide chce nabídnout produkt, kde hlavní ingrediencí budou přírodní látky, které se neobejdou bez vědecky prokazatelných účinností. Tím chceme vyjádřit, že se využívají doplňující látky, které více zefektivní blahodárné účinky přírodních rostlin.

Naše značka vznikla na třech základních pilířích. Vie v překladu jako život, kde příroda dává život všem léčivým bylinám a rostlinám, ty jsou posléze základním materiálem našich produktů. Vitalite v překladu vitalita, kdy našemu tělu a zdraví dodáváme vitalitu skrze prospěšných a posilujících produktů. Desires v překladu touha nebo přání, naší největší touhou je udržovat si nejcennější bohatství, které máme a tím je naše zdraví.

Kontrolujeme naše produkty

Zhodnocení bezpečnosti našich kosmetických přípravků probíhá dle platné evropské legislativy, a to paní Ing. Lenkou Průšovou, certifikovanou hodnotitelkou EU. Všechny doklady související s hodnocením bezpečnosti kosmetických přípravků jsou uloženy na adrese sídla firmy a jsou k dispozici k nahlédnutí a kontrole orgánům hygieny České republiky, která pravidelně probíhá jednou ročně.

Pociťte rozdíl s našimi produkty.

Největším bohatstvím je zdraví.
Up